Wiadomości

Wkrótce w regionie

Katolickie

Ustroń
Rzymsko-Katolicka Parafia p.w. Dobrego Pasterza

ul. Polańska 95
43-450 Ustroń

tel. (33) 854 36 80
http://udobregopasterza.pl/

Msze Św.:
W soboty:
16:30 (X-III), 19:00 (IV-IX)
W niedziele i święta:
9:45, 11:15, 16:30

Księża w parafii:
Administrator:
ks. Gawlas Andrzej

Ulice należące do parafii:
Baranowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrów, Furmańska, Grabowa, Jaworowa, Jodłowa, Kępka Wysznia, Klonowa, 3 Maja, Orłowa, Palenica, Papiernia, Pod Grapą, Polańska, Równica, Skalica, Stroma, Sucha, Ślepa, Ślizówka, Świerkowa, os. Tokarnia, Topolowa, Turystyczna, Wczasowa, Wiślańska, Wysznia, Złocieni, Żarnowiec.

Ustroń
Rzymsko-Katolicka Parafia p.w. N.M.P. Królowej Polski

ul. Dominikańska 14
43-450 Ustroń

tel. (33) 854 36 45
fax: (33) 854 36 45
e-mail: hermanice@dominikanie.pl
http://www.hermanice.dominikanie.pl

Msze Św.:
W soboty:
18:00
W niedziele i święta:
7:00, 9:00, 11:00, 18:00

Księża w parafii:
Proboszcz:
o. Jenta Cezary OP
Ekonom:
o. Latawiec Jerzy OP
Duszpasterz:
o. Słowiński Tomasz OP
o. Bury Wacław OP
o. Nowak Mirosław OP

Ulice należące do parafii:
Agrestowa, Brzoskwiniowa, Choinkowa, Cieszyńska - parzyste od 36, Czereśniowa, Daszyńskiego od 61 i 70, Długa, Dominikańska, Fabryczna, Folwarczna, Jabłoniowa, Jasna, Jaśminowa, Katowicka do 178 i 201, Komunalna, Kuźnicza - do rzeki Wisły, Kwiatowa, Laskowa, Malinowa, Miła, Nad Bładnicą, Obrzeżna, Orzechowa, Osiedlowa, Owocowa, Porzeczkowa, Różana, Siewna, Skoczowska do 99 i 98, Sosnowa, Stellera, Sztwiertni, Urocza, Wiśniowa, Wodna, Wspólna, Kozakowice Górne - od Straży Pożarnej, Kozakowicka, Orzechowa, Osiedlowa 32, Przelotowa, Pszenna, Skrajny.

Ustroń
Rzymsko-Katolicka Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Lipowska133
43-450 Ustroń,
Lipowiec

tel. (33) 854 70 95
http://lipowiec.duszpasterstwa.bielsko.pl

Msze Św.:
W soboty:
17:00, 18:00 (X do III)
W niedziele i święta:
7:00, 9:00, 11:00

Księża w parafii:
Administrator:
ks. Kulik Marian

Ulice należące do parafii:
Bernadka, Działkowa, Górecka, Górna, Kamieniec, Kręta, Krzywieniec, Leśna, Lipowska, Lipowski Groń, Mokra, Nowociny, Podgórska, Przetni-ca, Spokojna, Szkolna, Wałowa.

Ustroń
Rzymsko-Katolicka Parafia p.w. św. Anny

ul.Zabytkowa 23
43-450 Ustroń

tel. (33) 854 24 43
e-mail: parafia@nierodzim.wiara.org.pl
http://www.nierodzim.wiara.org.pl/

Msze Św.:
W soboty:
17:00 (w czasie zimowym), 18:00
W niedziele i święta:
7:30, 9:30, 11:30

Księża w parafii:
Administrator:
ks. Jenkner Maciej

Ulice należące do parafii:
Bładnicka, Boczna, Chałupnicza, Cicha, Czarny Las, Dobra, Gospodarska, Graniczna, Harbutowicka, Katmwick`,(Józefa Kreta, Leśna (Skoczów), Lipowska, Łączna, Potokowa, Skoczowska, Szeroka, Wąska, Wiejska, Wiklinowa, Zabytkowa, Żwirowa.
Miejscowości należące do parafii:
Ustroń Nierodzim, Bładnice Dolne, Bładnice Górne, Harbutowice, Międzyświeć, Godziszów, Skoczów (część).

Ustroń
Rzymsko-Katolicka Parafia p.w. św. Brata Alberta

ul. Sanatoryjna 8
43-450 Ustroń

tel. (33) 854 44 27
e-mail: T.Serwotka@bielsko.opoka.org.pl; tad-s@wp.pl
http://www.chkw.home.pl/

Msze Św.:
W soboty:
16:30
W niedziele i święta:
7:00 (kaplica w szpitalu reumatologicznym), 9:00, 9:00 (kaplica w sanatorium uzdrowiskowym), 10:30, 11:00 (kaplica w sanatorium uzdrowiskowym), 16:00

Księża w parafii:
Proboszcz:
ks. Serwotka Tadeusz
Wikariusze:
ks. Piszczan Jan

Ulice należce do parafii:
Armii Krajowej, Belwederska, Gościradowiec, Kamieniec, Kuźnicza, Lecznicza, Liściasta, Nadrzeczna, Okólna, Radosna, Sanatoryjna, Solidarności, Szpitalna, Uboczna, Uzdrowiskowa, Wojska Polskiego, Zdrojowa, Źródlana.

Ustroń
Rzymsko-Katolicka Parafia p.w. św. Klemensa

ul.Daszyńskiego 15
43-450 Ustroń

tel. (33) 854 24 49
e-mail: parafiaustron@gmail.com
http://parafiaustron.pl

Msze Św.:
W soboty:
18:00
W niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00, 20:00 (VII-VIII)

Księża w parafii:
Proboszcz:
ks. Bajger Wiesław
Wikariusz:
ks. Szewieczek Mirosław
Zamieszkały:
ks. Greiff Rafał
Wikariusz:
ks. Adamski Krzysztof

Ulice należące do parafii:
Akacjowa, Asnyka, Bażantów, Bema, Błaszczyka, Brody, Cieszyńska, Cisowa, Cholewy, Daszyńskiego - do 59, Dšbrowskiego, Dębowa, Drozdów, Dworcowa, Gałczyńskiego, Głogowa, Grażyny, Grażyńskiego - nieparzyste, Hutnicza, Jelenica, Jesionowa, Kalinowa, Kasprowica, Kasztanowa, Katowicka II, Kluczyków, Kochanowskiego, Ks. Kojzara, Konopnickiej, Kościelna, Krzywa, Limbowa, Lipowa, Lipowiczana, 9 Listopada, 3 Maja, Mickiewicza, Miedziana, Myśliwska, Ogrodowa, Olchowa, Pana Tadeusza, Parkowa, Partyzantów, Pasieczna, Piękna, Polna, Reja, Rynek, Skłodowskiej-Curie, Sikorskiego, Skowronków, Słoneczna, Słowików, Spacerowa, Spółdzielcza, Srebrna, Staffa, Stalmacha, Stawowa, Strażacka, Tartaczna, Traugutta, Tuwima, Wantuły, Wierzbowa, Wiosenna, Wybickiego, Złota.

Kontakt z redkacją .